LONDON 2nd day

23:24


Druhý deň sme vstali ráno pred 9 a vyrazili si na zastávku, tentokrát inú. Chceli sme sa totiž dostať k Tower Bridge. Pri našej zastávke bol obchod, v ktorom sme si všimli že každá potravina je buď za lirbu, za dve a pod. Tak sme si vzali 4 muffiny po libre, keksy a pitie. No, ja s priateľom sme mali dokonca sirup. Mysleli sme, že to bude nejaká červená chutná šťava. No po dvoch glgoch, sme si vzadu prečítali, že sa to má zriediť na 20 nápojov :/. Boli sme nahnevaní, že to nebolo napísané nikde vpredu, aby sme zistili, že to je sirup miesto pitia :D. Takže sme prišli o pitie a v ústach sme mali ešte horšiu chuť než predtým. Po 20 minútach cesty double deckerom sme vystúpili pri Tower Bridge. Pofotili sme všetko a smerom od mosta sme plánoval ido večera dojsť až na Oxford street. Postupne sme prešli všetky známe budovy, stanicu Harryho Potera, jeho obchodík a nástupište 9 3/4. Bolo to super vidieť to všetko na živo a nie len spomínať na strednú, čo všetko sme sa o Londýne učili.
Samotný Londýn je nádherný, každá ulička a budova má svoje čaro!

Na obed sme sa v pólke cesty zastavili v tureckej reštaurácii, kde sme si mohli na tanier nalžiť, všetko čo chceme.  A tak sme za 4,2 libry mali úplné hody. Dali sme si kurča, smaženú ryžu, lazane, zeleninu, zemiaky a falafel guľky. Ďalej sme prešli Trafalgar square a po tme sme došli na cieľovú Oxford street. Dali sme si kávu a nakúpili zas 2 hodiny v Primarku. Príspevok s nakúpenými vecami  a posledným dňom v Londýne dám zas v pondelok :).  Minulý príspevok TU.
Naše jedlo v Tureckej reštaurácii

You Might Also Like

7 comments

 1. Krasne fotky.

  Www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásne fotky! :) Londýn je naozaj úžasný :3

  http://lovelybeautybook.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To mesto je fakt super, nadherne fotky :) inak cely cas som myslela na to, ze vas museli strasne boliet nohy :D

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásny Londýn, skvelé fotky! Ten Somerset House Ice Rink vyzerá úžasne! Na Londýne je stále čo objavovať, idem tam za mesiac už 6. krát za posledný rok a pol a stále som nevidela všetko :))
  Inspiration Point by Paula Fleur

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Thanks for the nice post

  Packers and Movers Bangalore Will Ensure Tension-Free Move

  Ready to move? Request free quotes today!

  Packers and Movers Bangalore @ http://www.shiftingguide.in/packers-and-movers-bangalore.html

  OdpovedaťOdstrániť