LONDON 2nd day

23:24


Druhý deň sme vstali ráno pred 9 a vyrazili si na zastávku, tentokrát inú. Chceli sme sa totiž dostať k Tower Bridge. Pri našej zastávke bol obchod, v ktorom sme si všimli že každá potravina je buď za lirbu, za dve a pod. Tak sme si vzali 4 muffiny po libre, keksy a pitie. No, ja s priateľom sme mali dokonca sirup. Mysleli sme, že to bude nejaká červená chutná šťava. No po dvoch glgoch, sme si vzadu prečítali, že sa to má zriediť na 20 nápojov :/. Boli sme nahnevaní, že to nebolo napísané nikde vpredu, aby sme zistili, že to je sirup miesto pitia :D. Takže sme prišli o pitie a v ústach sme mali ešte horšiu chuť než predtým. Po 20 minútach cesty double deckerom sme vystúpili pri Tower Bridge. Pofotili sme všetko a smerom od mosta sme plánoval ido večera dojsť až na Oxford street. Postupne sme prešli všetky známe budovy, stanicu Harryho Potera, jeho obchodík a nástupište 9 3/4. Bolo to super vidieť to všetko na živo a nie len spomínať na strednú, čo všetko sme sa o Londýne učili.
Samotný Londýn je nádherný, každá ulička a budova má svoje čaro!

Na obed sme sa v pólke cesty zastavili v tureckej reštaurácii, kde sme si mohli na tanier nalžiť, všetko čo chceme.  A tak sme za 4,2 libry mali úplné hody. Dali sme si kurča, smaženú ryžu, lazane, zeleninu, zemiaky a falafel guľky. Ďalej sme prešli Trafalgar square a po tme sme došli na cieľovú Oxford street. Dali sme si kávu a nakúpili zas 2 hodiny v Primarku. Príspevok s nakúpenými vecami  a posledným dňom v Londýne dám zas v pondelok :).  Minulý príspevok TU.
Naše jedlo v Tureckej reštaurácii

You Might Also Like

7 comments

 1. Krasne fotky.

  Www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásne fotky! :) Londýn je naozaj úžasný :3

  http://lovelybeautybook.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To mesto je fakt super, nadherne fotky :) inak cely cas som myslela na to, ze vas museli strasne boliet nohy :D

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásny Londýn, skvelé fotky! Ten Somerset House Ice Rink vyzerá úžasne! Na Londýne je stále čo objavovať, idem tam za mesiac už 6. krát za posledný rok a pol a stále som nevidela všetko :))
  Inspiration Point by Paula Fleur

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Thanks for the nice post

  Packers and Movers Bangalore Will Ensure Tension-Free Move

  Ready to move? Request free quotes today!

  Packers and Movers Bangalore @ http://www.shiftingguide.in/packers-and-movers-bangalore.html

  OdpovedaťOdstrániť